Zdravé město Mladá Boleslav

>Diskutujeme s veřejností
>Pořádáme osvětové kampaně
>Realizujeme projekty
ObrázekRodinné sportovní hry
ObrázekMladé fórum 2015
ObrázekDny bez úrazu 2015
ObrázekZeměfest 2015
ObrázekFórum ZM 2015
ObrázekSídliště, jak dál
ObrázekFórum ZM 2015
ObrázekRodinné sportovní hry
ObrázekMladé fórum 2015
ObrázekSídliště, jak dál
ObrázekDny bez úrazu 2015
ObrázekZeměfest 2015
AR
Aktivní rodina

Mistní Agenda 21 (MA21)

Dokument Agenda 21 byl přijat na summitu OSN v Rio de Janeiro v roce 1992. Jedná se o globální strategický a akční plán světového společenství, který stanovuje konkrétní kroky směrem u udržitelnému rozvoji.

Studentské jamování nápadů

 

Studentské jamování nápadů Mladá Boleslav - projekt pro studenty, kteří mají chuť měnit své město k lepšímu

Mladá Boleslav – 27. 2. 2012 - Obecně prospěšná společnost Respekt institut dnes v pondělí 27. 2. 2012 spouští projekt Studentské jamování nápadů Mladá Boleslav, díky kterému se studenti mladoboleslavských středních škol mohou aktivně zapojit do dění kolem sebe a ovlivnit tak město, ve kterém žijí.

Studentské jamování nápadů je projekt, který si klade za cíl podpořit roli mladých lidí v české společnosti. Jeho cílem je předat studentům znalosti z oblasti občanské společnosti a projektového řízení odborníky z praxe. Projekt je otevřen pro všechny, kdo mají nápad, zájem či potřebné dovednosti a chtějí změnit své město k lepšímu. Hlavním cílem projektu je motivovat mladé lidi k aktivní participaci a ke spoluutváření komunity a prostředí, ve kterém žijí.

Jamování poběží v týdnu od 23. do 27. dubna v Mladé Boleslavi pod záštitou náměstka primátora Mgr. Daniela Marka. Dvacet středoškoláků, vybraných na základě přihlášek, bude ve městě rozvíjet čtyři studentské projekty věnující se těmto základním oblastem: volnému času, životnímu prostředí, sociální oblasti a nové vizi města – Městu mých snů.

Vyvrcholením obou týdnů bude veřejná prezentace studentských projektů pro občany města, která se bude konat ve čtvrtek 26. dubna v odpoledních hodinách v prostorách Vzdělávacího centra ŠKODA AUTO Na Karmeli, kde bude probíhat i samotné Jamování.

Studentské jamování nápadů je spolufinancováno programem EU Mládež v akci. Regionálním partnery projektu jsou: Statutární město Mladá Boleslav, ŠKODA AUTO, a.s., ŠKODA AUTO Vysoká škola a Vzdělávací centrum ŠKODA AUTO Na Karmeli.

Další informace naleznete na www.respektinstitut.cz/jamovani/.

 

Článek publikován 08.02.2012 - 15:48
Zdravé město Mladá Boleslav

Komentáře


Momentálně žádné komentáře.


Copyright (c) 2012 Zdravé město Mladá Boleslav - Všechna práva vyhrazena / All rights reserved.

Zásady o používání Cookies

Stránky vytvořilo studio Web-Style.cz