Zdravé město Mladá Boleslav

>Diskutujeme s veřejností
>Pořádáme osvětové kampaně
>Realizujeme projekty
ObrázekRodinné sportovní hry
ObrázekMladé fórum 2015
ObrázekDny bez úrazu 2015
ObrázekZeměfest 2015
ObrázekFórum ZM 2015
ObrázekSídliště, jak dál
ObrázekFórum ZM 2015
ObrázekRodinné sportovní hry
ObrázekMladé fórum 2015
ObrázekSídliště, jak dál
ObrázekDny bez úrazu 2015
ObrázekZeměfest 2015
AR
Aktivní rodina

Mistní Agenda 21 (MA21)

Dokument Agenda 21 byl přijat na summitu OSN v Rio de Janeiro v roce 1992. Jedná se o globální strategický a akční plán světového společenství, který stanovuje konkrétní kroky směrem u udržitelnému rozvoji.

Zdravé město zrealizovalo Fitpark na Štěpánce

Nadace správného životního stylu, se v rámci letošního Evropského roku aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity rozhodla podpořit ty, kteří dbají o své zdraví a ve spolupráci se společností COLMEX finančně podpořila 100 žadatelů, kteří si u této společnosti vybrali 1 až 3 cvičební prvky pro venkovní fitness.

Projekt Zdravé město svou aktivitou zareagoval na poptávku obyvatel města Mladá Boleslav po tomto druhu volnočasové aktivity a podal žádost o nadační příspěvek v termínu do 30.dubna letošního roku.

Potvrzení o přidělení nadačního příspěvku bylo v měsíci květnu zasláno vedení města a ihned byla zahájena příprava realizace tohoto projektu. Aktivitou Projektu Zdravého města pod vedením náměstka primátora Mgr. Daniela Marka byl zajištěn nadační příspěvek ve výši 101 tis Kč se spoluúčastí žadatele ve výši 50 tis Kč.

Zdravé město Mlada Boleslav tak zajistilo realizaci projektu pro širokou veřejnost ve výši investice 151 tis Kč. "Jsem velmi rád, že jsme mohli o tak zajímavou pohybovou aktivitu doplnit prostor parku Štěpánka", dodal vedoucí Projektu Zdravé město Ing.arch. Jindřich Zítka. tyto venkovní fitness prvky jsou určeny pro seniory, dospělé i mládež. Cvičení na nich je snadné, bez velké námahy, zábavné a pro všechny generace. "Připomínky a názory veřejnosti plníme ve Zdravém městě a tento projekt je toho příkladem" řekl náměstek primátora Mgr. Daniel Marek. Umístění k dětskému hřišti vychází z práce s veřejností a Komise Zdravého města jednoznačně a prioritně určila toto umístění. Dospělí tak mohou cvičit v příjemném prostředí parku a mají při tom své děti pod dohledem na dětském hřišti.

 

Článek publikován 16.10.2012 - 11:42
Zdravé město Mladá Boleslav

Komentáře


Momentálně žádné komentáře.


Copyright (c) 2012 Zdravé město Mladá Boleslav - Všechna práva vyhrazena / All rights reserved.

Zásady o používání Cookies

Stránky vytvořilo studio Web-Style.cz